Grem wzmacnia wartość obiektów Gemini Holdings

Firma zarządzająca GREM Gemini Real Estate Management  bierze czynny udział w przygotowaniu rozbudowy centrum handlowego Gemini Park Bielsko-Biała oraz kończy komercjalizację obiektu w Tarnowie. Głównym priorytetem dla nas w minionym roku było utrzymanie wartości nieruchomości. Obecnie jednym ze środków zmierzających do jej wzrostu jest, w przypadku Gemini Park Bielsko-Biała, planowana rozbudowa oraz przedłużanie zawartych umów. Dla Gemini Park Tarnów – zakończenie komercjalizacji. Obecnie zostało już niewiele wolnych powierzchni,  średnio co 2-3 tygodnie otwieramy nowy lokal. W obu przypadkach optymalizujemy też koszty i budujemy pozycję centrów, co dzięki stałemu wzrostowi obrotów ma również pozytywny wpływ na ich wartość – mówi Krzysztof Gaweł.

Firma stara się także na bieżąco minimalizować wydatki wynikające z działalności centrów, którymi zarządza. – Stale prowadzimy monitoring cen rynkowych, przeprowadzamy cyklicznie przetargi, konkursy ofert. Optymalizujemy też poziom jakości i koszty poprzez wprowadzenie wskaźników jakościowych. Staramy się tak konstruować umowy, abyśmy płacili za usługę jedynie w stopniu, w jakim została ona pod względem jakości i terminowości wykonana. Ponadto podpatrujemy ciekawe, systemowe rozwiązania na rynku, które zmierzają do usprawnienia czy ograniczenia kosztów – dodaje Krzysztof Gaweł.

GREM Gemini Real Estate Management zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami (property management), zwłaszcza nieruchomościami komercyjnymi, jak centra handlowe, budynki biurowe i logistyczne. Pakiet usług obejmuje współpracę z deweloperami i właścicielami nieruchomości na wstępnym etapie inwestycji oraz zarządzanie obiektem już wybudowanym. Aktualnie firma zarządza centrami należącymi do Gemini Holdings Gemini Park w Bielsku-Białej i w Tarnowie.
 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE