Gemini Park Tarnów: wzrost footfallu i obrotów

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, od kilku miesięcy notuje systematyczne wzrosty frekwencji, a najemcy wzrosty sprzedaży. W lipcu, niektórym markom obecnym w centrum obroty wzrosły nawet  o 70% w porównaniu z czerwcem i majem tego roku.

Bardzo dobre wyniki w Gemini Park Tarnów osiągnęły między innymi sklepy z odzieżą dziecięcą, w których obroty wzrosły średnio o 40%, z biżuterią  o 43%,  a także najemcy działu fashion, którzy osiągnęli w lipcu wzrost obrotów o 20%.

Na trzy salony Ravela obecne w Tarnowie jestem najbardziej zadowolony z wyników jakie osiągnął sklep zlokalizowany w Gemini Park Tarnów. Obrót tego sklepu wzrósł w lipcu aż o 50% w stosunku do poprzedniego miesiąca – mówi Zbigniew Suchoński, wiceprezes Ravel.

Wzrost obrotów w naszym sklepie o 30% to konsekwencja prowadzonych działań promocyjnych, ale też wsparcia, jakie otrzymujemy od centrum. Salon YES jest jedynym sklepem naszej marki w Tarnowie i widać, że klienci polubili  biżuterię YES i chętnie do nas zaglądają – mówi Małgorzata Kalinowska-Tomczok. Partner franchisingowy YES.

Także inne branże obecne w Gemini Park Tarnów odczuły pozytywny trend: sklep z wyposażeniem dla domu home&you osiągnął 77% wzrost obrotów.

Lipiec był dla nas wyjątkowo udany. Rekordowy, 77%, wzrost obrotów w stosunku do poprzednich miesięcy zawdzięczamy naszym działaniom promocyjnym bardzo mocno wspieranym przez zarządzających centrum. Dobra lokalizacja obiektu w połączeniu z wygodnym dojazdem sprawia, że na zakupy do home&you przyjeżdżają nie tylko mieszkańcy Tarnowa ale i całego regionu -   mówi Beata Tylutka, manager  home&you. Zadowolona z obrotów jest też Katarzyna Flik, kierownik sklepu Gatta w Gemini Park Tarnów: Cieszą nas lipcowe wyniki sprzedaży naszego sklepu w Gemini Park Tarnów. Na wzrost obrotów o prawie 30% w lipcu w stosunku do czerwca złożyło się wiele czynników – na pewno jednym z nich była  kampania reklamowa oraz wprowadzenie do sprzedaży naszego unikalnego produktu „rajstop Cote” dostępnych tylko w Gatta.

Rekordowy wyniki zaobserwował salon  TP S.A. & ORANGE, który na 237 placówek obecnych w Polsce, znalazł się na 5-tym miejscu w kraju pod względem wysokości sprzedaży.

Tak dobry wynik naszego salonu  w lipcu potwierdza, że ulokowanie punktu  TP S.A. & Orange w Gemini Park Tarnów było dobrą decyzją. Centrum włącza się w nasze działania –  wysyła do klientów ulotki z naszymi promocjami, informuje o ofercie na swojej stronie WWW, co skutecznie wzmocniło sprzedaż w ostatnim miesiącu  –  mówi Klaudia Żwirko - Madej ,  kierownik salonu TP S.A. & Orange

Nowi najemcy decydując się na ulokowanie swojego sklepu w Gemini Park Tarnów zwracają uwagę m.in. na dobre usytuowanie i właściwy dobór marek: – Postrzegam to centrum jako obiekt z dużym potencjałem. Obecność liczących się marek, najlepsza w Tarnowie lokalizacja i wygodny dojazd sprawia, że zasięg oddziaływania centrum to nie tylko Tarnów, ale cały region – mówi Dominik Reczko, Country Manager Poland, reprezentujący markę Oodji, która dołączyła do grona najemców Gemini Park Tarnów w ubiegłym miesiącu.

Centrum istnieje na rynku blisko rok i zauważamy, że z miesiąca na miesiąc umacnia swoją dominującą pozycję w regionie. Obroty naszych najemców w lipcu 2011 wzrosły średnio o 26% w stosunku do czerwca 2011, a footfall systematyczne wzrasta. W lipcu  o 13% w stosunku do czerwca 2011, a w czerwcu i maju o 4% - 5% w stosunku do poprzednich miesięcy. W ostatnich miesiącach podpisaliśmy też kilkanaście  umów najmu powierzchni –   w tym  z międzynarodowymi sieciowymi markami – Oodji i Mango – podsumowuje dobre wyniki sprzedaży Krzysztof Brączek, Zastępca Dyrektora Gemini Park Tarnów.
 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE