Rafał Sonik - laureatem nagrody "Uskrzydlony"
Krakowski przedsiębiorca - Rafał Sonik, prezes firmy inwestorskiej i deweloperskiej - Gemini Holdings, został laureatem nagrody "Uskrzydlony".
Wyróżnienie przyznała Kapituła Nagrody "Uskrzydlony" powoływana przez Tarnowską Fundację Kultury, która uhonorowała w ten sposób  R. Sonika za kreatywność i konsekwencję w rozwijaniu przedsiębiorczości na terenie Tarnowa.

Nagroda "Uskrzydlony" od blisko 25 lat promuje ludzi związanych z rozwojem kulturalnym i społecznym Małopolski i Podkarpacia. Do tej pory statuetką uhonorowano 233 osoby m.in. wiele osób wybitnych, zasłużonych dla kultury oraz rozwoju i promocji regionu. W tym roku Kapituła Nagrody wyróżniła Rafała Sonika w kategorii "Firmy Kreujące Rozwój Małopolski i Podkarpacia"
przyznając mu nagrodę za to, iż "jako wspaniały przedsiębiorca, kreator i twórca potrafi pracować z ludźmi i dla nich."
- Miło nam, że Pan Rafał Sonik dołączył do szacownego grona "Rodziny Uskrzydlonych" - mówi Lucyna Krupa, prezes Tarnowskiej Fundacji Kultury - Na uwagę zasługuje przede wszystkim jego działalność wychowawczo-charytatywna, w tym pomoc dzieciom pozbawionym szans na rozwój edukacyjny i społeczny.  Rafał Sonik od lat angażuje się w życie społeczne Tarnowa. Współpracuje m.in. ze Stowarzyszeniem SIEMACHA, dla którego zrealizował ośrodek opiekuńczo-wychowawczy w sąsiedztwie Gemini Park Tarnów.  Za ten projekt Gemini Holdings zostało wyróżnione Specjalną Nagrodą Shopping Center Awards 2011 w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu. Obiekt o powierzchni blisko 2 tys. mkw., usytuowany tuż przy centrum handlowym, został przekazany na potrzeby Młodzieżowego Ośrodka Rozwoju Społecznego - MORS prowadzonego przez Stowarzyszenie SIEMACHA. Ufundowanie takiego ośrodka w Tarnowie było jedną z najdroższych pojedynczych inicjatyw Społecznej Odpowiedzialności Biznesu na rzecz edukacji dzieci i młodzieży zrealizowanych w 2010 roku w Polsce. MORS to pierwszy w skali Europy, ośrodek dla dzieci i młodzieży w zlokalizowany w sąsiedztwie galerii handlowej. MORS oferuje bezpłatne warsztaty muzyczne, taneczne, zajęcia językowe i sportowe, a także specjalistyczną pomoc pedagogiczną. Tarnowska "Siemacha" jest ukoronowaniem dotychczasowych projektów prospołecznych Gemini Holdings.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE