KOLEJNI NAJEMCY PRZEDŁUŻAJĄ UMOWY W GEMINI PARK BIELSKO–BIAŁA

Na przedłużenie istniejących umów najmu w rozbudowywanym centrum handlowo-rozrywkowym Gemini Park Bielsko-Biała decydują się kolejni najemcy. Mimo, iż do końca okresu najmu pozostał blisko rok, przedłużenie swojej obecności w większym centrum potwierdzili sieciowi najemcy modowi, gastronomiczni i usługowi.


Rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała daje możliwość poszerzenia oferty centrum o nowe marki, a dla wielu obecnych najemców to szansa na powiększenie swoich salonów. Grono najemców centrum systematycznie się poszerza, a potencjał większego obiektu dostrzegają znane, popularne marki i na blisko rok przed terminem przedłużają swoje umowy. Po takich firmach jak C&A, CCC, Martes Sport, Carry, Mohito, House i Reserved na kolejne lata w centrum zostanie samoobsługowa restauracja RonDel, pizzeria DeGusto oraz firma usługowo-handlowa EXPRES.

Przedstawiciel firmy EXPRES oferującej m.in.: dorabianie kluczy, naprawę obuwia czy wyrabianie  pieczątek potwierdza satysfakcjonujące obroty osiągane w bielskim Gemini Park:  – Przedłużenie umowy najmu i kontynuacja współpracy z Gemini Park Bielsko-Biała jest rezultatem bardzo dobrych wyników osiąganych przez nas w tym obiekcie.  Dzięki doskonałej lokalizacji centrum oraz naszej profesjonalnej obsłudze, punkt usługowy EXPRES stale cieszy się dużym powodzeniem klientów – mówi Marek Konieczko, Kierownik Punktów Usługowo-Handlowych EXPRES.

Współpracę z Gemini Park Bielsko-Biała kontynuuje także samoobsługowa restauracja RonDel, która oferuje dania na wagę oraz Pizzeria DeGusto specjalizująca się w potrawach kuchni włoskiej. Najemca przedłużający umowę w strefie food court zajmuje łącznie 128 mkw. powierzchni handlowej.

Ponadto, w ostatnich tygodniach grono najemców Gemini Park Bielsko-Biała powiększyło się o nową markę  MY SHOP –  należącą do grupy Mastersport. W salonie o powierzchni 170 mkw., klienci mogą znaleźć kolekcje najlepszych marek jak: Nike, Adidas, Puma, Reebok, Converse, Levi’s, Wrangler, Mexx i wiele innych. Strategią działania firmy jest atrakcyjna cenowo oferta, dzięki czemu przez cały rok marka oferuje produkty tańsze o 30%, 50%, a nawet 70% od cen wyjściowych.  – My Shop w Gemini Park Bielsko-Biała to pierwszy nasz salon w tym mieście. Klienci znajdą w nim oryginalne produkty popularnych marek w cenach niższych nawet o 70%. Idealnym uzupełnieniem naszego sklepu są produkty oferowane przez stoiska popularnych marek sportowych Regatta i Alpine Pro. Jestem przekonany, że tak ciekawa oferta w doskonale zlokalizowanym obiekcie zyska uznanie wśród mieszkańców regionu – mówi Waldemar Kiciński, kierownik sklepu My Shop.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni w regionie – ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się o kolejne 60 lokali. Nowa powierzchnia handlowa będzie stanowiła całość z dotychczasowym budynkiem i zostanie wykorzystana na poszerzenie oferty z branż AGD, RTV i multimedia oraz dopełnienie oferty fashion. Znacznie poszerzona zostanie również oferta gastronomiczna i usługowa.

Za wynajem Gemini Park Bielsko-Biała odpowiada GREM Gemini Real Estate Management we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka jest jednocześnie zarządcą Centrum.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE