Drogeria, sport, fashion, usługi – nowe sklepy w Gemini Park Tarnów

Tarnowskie Gemini w ostatnim czasie pozyskało kolejnych najemców, którzy wprowadzili się do Centrum Handlowego przy ul. Nowodąbrowskiej 127. Do grona nowych sklepów dołączyli: Sklep kosmetyczny HEBE, 4F, Quickside, Perfekt Serwis czy doskonale znana tarnowianom Cukiernia Kudelski.

Lista sklepów Gemini Park Tarnów wciąż się wydłuża. W ostatnim czasie pojawiło się na niej HEBE, sklep kosmetyczny oferujący szeroki wybór produktów, dzięki którym zadbamy nie tylko o urodę, ale również o zdrowie. HEBE to także atrakcyjne promocje cenowe oraz produkty dostępne tylko na wyłączność. W sklepie można również wykonać makijaż w specjalnie przeznaczonej do tego strefie. HEBE znajduje się na poziomie 0, naprzeciwko sklepu JYSK.

Do grona najemców dołączył także sklep 4F, polska marka oferująca wysokiej klasy odzież i sprzęt sportowy na każdy sezon. Marka od lat promuje sportowców współpracując m.in. z Polskim Komitetem Olimpijskim oraz Polskim Związkiem Narciarskim. Salon 4F znajduje się w pobliżu Empiku.

W salonie odzieżowym Quickside znaleźć można odzież skierowaną do młodzieży oraz młodych duchem kobiet i mężczyzn. Szeroki asortyment wzorów i fasonów dostosowanych do potrzeb i gustów klientów, połączone z bardzo dobrą jakością, stanowią ciekawą propozycję dla klientów.

Każdy tarnowianin zna Cukiernię Kudelski, słynącą w całym regionie z produkcji znakomitych ciastek i lodów. Jest to lokal uzupełniający ofertę słodkich wyrobów w Gemini. Znaleźć go można pomiędzy hipermarketem Tesco a Martes Sport.

Sklep Perfekt-Serwis to nowa oferta z sektora usług, oferujący m.in.: dorabianie kluczy, wyrób pieczątek, naprawę obuwia, ksero oraz różne usługi introligatorskie. Świadczy również usługi wymiany pasków zegarkowych czy sprzedaży upominków okolicznościowych. Lokal znajduje się naprzeciwko apteki.

Ponadto niektórzy obecni najemcy Centrum Handlowego zmienili swoje lokalizacje. W nowych, korzystniej usytuowanych dla nich lokalach znaleźć można: Pako Lorente, Salon Wójcik oraz Kwant.

Aktualna mapa Centrum Handlowego znajduje się na www.tarnow.geminipark.pl w zakładce „Plan Centrum”.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE