Nowi dyrektorzy w centrach Gemini Park

Krzysztof Brączek, pełniący dotychczas funkcję Dyrektora Gemini Park Tarnów, został powołany na stanowisko Dyrektora Gemini Park Bielsko-Biała. Jego miejsce w Tarnowie zajął Zbigniew Nowak.

Krzysztof Brączek, doświadczony manager z wieloletnią praktyką w branży retail oraz w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi, został Dyrektorem Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała. Przed objęciem tego stanowiska, Brączek pełnił funkcję Dyrektora w bliźniaczym obiekcie - Gemini Park Tarnów. Do jego głównych zadań będzie należało m.in. zarządzanie centrum w trakcie rozbudowy, koordynacja prac związanych z komercjalizacją nowej powierzchni oraz rekomercjalizacja części istniejącej. Krzysztof Brączek zajmie się również stworzeniem nowej strategii rozwoju centrum Gemini Park Bielsko-Biała.

– Po rozbudowie Gemini Park Bielsko-Biała będzie największym centrum handlowym w regionie. Duży potencjał tego obiektu wymaga opracowania nowej strategii rozwoju. Jednym z jej elementów będzie przemyślany dobór najemców, którzy stanowią o jakości centrum – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała. – Jestem przekonany, że dzięki odpowiedniej komercjalizacji rozbudowanej części obiektu i rekomercjalizacji już istniejącej, razem z najemcami będziemy mogli cieszyć się wspólnym sukcesem – dodaje K. Brączek.

W centrum handlowym Gemini Park Tarnów funkcję Dyrektora objął Zbigniew Nowak. Do zespołu wnosi on 13 lat doświadczenia zawodowego, które zdobywał m.in. jako zarządca i manager obiektów handlowych w firmach Healey & Baker oraz Tesco, gdzie odpowiadał w sumie za 230 000 mkw. powierzchni handlowej zlokalizowanej w ponad 170 obiektach handlowych w całej Polsce. Na nowym stanowisku Zbigniew Nowak będzie zajmował się m.in. przygotowaniem obiektu do rekomercjalizacji i koordynacją działań z nią związanych.

– Przez 3 lata funkcjonowania centrum mieliśmy okazje poznać potrzeby naszych klientów i wiemy jak spełnić ich oczekiwania, dlatego obecnie przygotowujemy się do wprowadzenia nowych marek i powiększenia salonów już funkcjonujących. Jestem przekonany, że rekomercjalizacja obiektu dodatkowo wzmocni silną już pozycję Gemini Park Tarnów w regionie – mówi Zbigniew Nowak, Dyrektor Gemini Park Tarnów.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE