Gemini Holdings: komercjalizacja na MAPIC 2012

Komercjalizacja Gemini Park Bielsko-Biała, Gemini Park Tarnów i rozmowy na temat nowego projektu w Tychach to tematy, które zdominowały negocjacje jakie w Cannes, podczas MAPIC 2012, prowadzą przedstawiciele Gemini Holdings.

- Od wieków dokonywano abordaży i inwazji z morza. My postanowiliśmy odwrócić regułę i zaprosić gości na nasz pokład. W takiej sytuacji nie używa się dział i szybko dochodzimy do pokojowych porozumień. Wiem już, że takie spotkania w Cannes staną się naszą tradycją – mówi Rafał Sonik, prezes zarządu Gemini Holdings.

Podczas dwóch eventów zorganizowanych na jachcie przycumowanym w Cannes, na jego pokład weszło kilkudziesięciu przedstawicieli sieci handlowych i innych najemców.  Gemini Holdings uzgodniło warunki najmu z kilkunastoma partnerami. Zdaniem Rafała Sonika finalizacja kilku porozumień była możliwa dzięki przeniesieniu negocjacji na nieformalny grunt.

- Z moich obserwacji wynika, że formuła  spotkania i prowadzenia biznesowych rozmów w mniej oficjalnej atmosferze sprzyja szybszemu dochodzeniu do consensusu. Jacht, który stoi dzisiaj pod pomarańczową banderą Gemini Holdings powinien przyczynić się do wyprowadzenia tych trzech projektów na szersze wody – mówi Radosław Rybiński, dyrektor zarządzający BROG Media, uczestniczący w MAPIC 2012.

Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów to obiekt usytuowany w północnej części miasta, o łącznej powierzchni ok. 80 tys. mkw., w tym 42,5 tys. mkw. powierzchni najmu GLA. Znajduje się w nim blisko 100 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Gemini Park Bielsko-Biała to dziś ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Po trwającej obecnie rozbudowie obiekt będzie dysponował jedną z największych powierzchni handlowych w regionie sięgającą 59 tys. mkw. Grono najemców zwiększy się o kolejne 70 sklepów. Urozmaicona zostanie też oferta gastronomiczna oraz rozrywkowa. Otwarcie rozbudowanego Gemini Park Bielsko-Biała planowane jest na koniec 2013 roku.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE