Gemini Park Tarnów nagrodzone w PRCH Retail Awards 2012

18 października 2012 w trakcie finału konkursu Polskiej Rady Centrów Handlowych, poznaliśmy laureatów PRCH Retail Awards 2012. Centrum Handlowe Gemini Park Tarnów otrzymało główną nagrodę w kategorii: Kampania Wizerunkowa Centrum Handlowego Roku 2012 za akcję „Zamieszkaj w Gemini Park Tarnów”.

Podczas uroczystego finału prestiżowego konkursu, Polska Rada Centrów Handlowych ogłosiła zwycięzców trzeciej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards 2012 na najlepsze centrum i sieć handlową oraz kampanie marketingowe. Organizowana  przez tarnowskie Gemini Park akcja „Zamieszkaj w Gemini Park Tarnów” została nagrodzona pierwszą nagrodą w kategorii: Kampania Wizerunkowa Centrum Handlowego Roku 2012.

„Zamieszkaj w Gemini” było zupełnie nowatorską i niespotykaną w polskich centrach handlowych akcją wizerunkową. Przez 5 dni wybrana w castingu dwójka ludzi – kobieta i mężczyzna – mieszkali w centrum handlowym w specjalnie na tę okazję przygotowanych mieszkaniach. W ten oryginalny sposób mieli dowieść, że w Gemini Park Tarnów można kupić wszystko, co do życia potrzebne oraz ukazać bogatą, najszerszą w regionie, ofertę Centrum. Mieszkańcy urządzili w Gemini swoje mieszkania w których później spali, jedli strefie restauracyjnej, spotykali się z klientami i znajomymi. Korzystali z całej oferty najemców, robili zakupy, chodzili do zaprzyjaźnionego klubu fitness. Uczestnicy rywalizowali między sobą o sympatię klientów i szereg atrakcyjnych nagród, a zwycięzca pojechał w niesamowitą podróż zagraniczną. W organizację akcji zaangażowało się wielu najemców Centrum.

To właśnie dzięki wyjątkowości „Zamieszkaj w Gemini”, jury konkursu PRCH Retail Awards 2012 wytypowało tę akcję do głównej nagrody w kategorii: Kampania Wizerunkowa Centrum Handlowego Roku. Ogłoszenie Laureatów eksperckiego programu odbyło się podczas wieczornej Gali w obecności ponad 350 najważniejszych przedstawicieli branży, 170 prezesów, gwiazd oraz mediów biznesowych i lifestylowych.

- Cieszymy się, że organizowana przez nas kampania wizerunkowa „Zamieszkaj w Gemini Park Tarnów” zyskała uznanie jury tak prestiżowego konkursu, jakim jest PRCH Retail Awards 2012. To jeden z wielu innowacyjnych projektów wdrażanych przez nas  w ramach  długofalowej strategii rozwoju. Każde tego typu wyróżnienie stanowi dla nas potwierdzenie słuszności organizowanych przez nas akcji i jednocześnie motywuje do dalszej pracy - mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park w Tarnowie.

Polska Rada Centrów Handlowych jest organizacją, która zrzesza ponad 190 inwestorów, najemców centrów handlowych i deweloperów. Program PRCH Retail Awards został stworzony w celu bezstronnego i fachowego promowania najlepszych praktyk biznesowych w branży centrów handlowych w Polsce.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE