Tarnowskie Gemini nominowane w prestiżowym branżowym konkursie

Już 18 października Polska Rada Centrów Handlowych ogłosi laureatów trzeciej edycji eksperckiego programu PRCH Retail Awards 2012 na najlepsze centrum i sieć handlową oraz kampanie marketingowe. Gemini Park Tarnów otrzymało nominację w kategorii: Kampania Wizerunkowa Centrum Handlowego Roku 2012, za niespotykaną wcześniej w Polsce akcję – pierwszą edycję „Zamieszkaj w Gemini”.

„Zamieszkaj w Gemini” było zupełnie nowatorską i niespotykaną w polskich centrach handlowych akcją wizerunkową. Przez 5 dni wybrana w castingu dwójka ludzi – kobieta i mężczyzna – mieszkali w centrum handlowym w specjalnie na tę okazję przygotowanych mieszkaniach. W ten oryginalny sposób mieli dowieść, że w Gemini Park Tarnów można kupić wszystko, co do życia potrzebne oraz ukazać bogatą, najszerszą w regionie, ofertę Centrum. Mieszkańcy urządzili w Gemini swoje mieszkania w których później spali, jedli strefie restauracyjnej, spotykali się z klientami i znajomymi.

To właśnie dzięki wyjątkowości „Zamieszkaj w Gemini”, jury konkursu PRCH Retail Awards 2012 nominowało tę akcję w kategorii: Kampania Wizerunkowa Centrum Handlowego Roku 2012. Ogłoszenie Laureatów eksperckiego programu odbędzie się podczas wieczornej Gali w obecności ponad 350 najważniejszych przedstawicieli branży, 170 prezesów, gwiazd oraz mediów biznesowych i lifestylowych.

- Bardzo cieszymy się z nominacji i liczymy, że nasza akcja otrzyma co najmniej wyróżnienie – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów. – W skład jury konkursowego wchodzą specjaliści branży retail, którzy zwrócą uwagę na czynniki wyróżniające dany projekt, spójność strategii kampanii, kreatywność oraz jego efektywność – dodaje.

PRCH Retail Awards to program dedykowany sieciom handlowym, deweloperom, zarządcom, inwestorom i ludziom zajmującym się retail marketingiem. Jest to również okazja do poznania umiejętności oraz innowacyjność i kreatywność prowadzonych projektów.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE