GEMINI PARK TARNÓW - UDANY PIERWSZY KWARTAŁ

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, zakończyło pierwszy kwartał tego roku blisko 35% wzrostem obrotów oraz blisko 14% wzrostem odwiedzalności, w porównaniu do tego samego kwartału w ubiegłym roku.

- Pierwszy kwartał tego roku jest bardzo udany dla Gemini Park Tarnów, zarówno pod względem obrotów, jak i frekwencji – mówi Krzysztof Gaweł – Dyrektor Zarządzający Gemini Park – To doskonałe wyniki, zwłaszcza w zestawieniu z danymi FootFall dla Polski, wskazującymi w styczniu i marcu jedynie niewielkie wzrosty (+0,9 % w  styczniu  i +1,3 % w marcu ) oraz spadek wskaźnika w lutym o -1,7%.

Gemini Park systematycznie wzbogaca ofertę handlową. W samym ubiegłym roku do grona najemców dołączyły 24 nowe marki, a niektórzy obecni już w centrum najemcy, otworzyli swoje kolejne salony:

- Jesteśmy zadowoleni z działania naszych sklepów w Gemini Park Tarnów, dlatego zdecydowaliśmy się na otworzenie salonu Mohito, który jest czwartym sklepem firmy LPP w tym centrum. Dobra lokalizacja obiektu i udany mix najemców, to główne atuty Gemini Park Tarnów - mówi Monika Kapłan-Gerc, Dyrektor Marketingu LPP.

Rok 2012 również zapowiada się dobrze dla tarnowskiego centrum. Podpisano już 6 kolejnych umów najmu z nowymi partnerami, na łączną powierzchnię ponad 500 mkw.  W marcu swój sklep w Gemini Park otworzyła sieć obuwnicza Neeco oraz biuro podróży My Travel, powstał też salon Lee Cooper i Pepe Jeans.


Nowi najemcy decydując się na usytuowanie swojego sklepu w Gemini Park Tarnów zwracają uwagę na lokalizację oraz aktywność marketingową centrum:

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z obrotów naszego salonu w Gemini Park Tarnów. Decydując się na otwarcie sklepu, dużą uwagę zwracaliśmy na lokalizację centrum handlowego, a Gemini Park Tarnów jest bardzo dobrze usytuowane i do tego prężnie funkcjonuje – nie kryje zadowolenia Tomasz Drobiński z sieci  Giacomo Conti.

Dla najemców liczy się również profesjonalne zarządzanie obiektem: - Na sukces salonów YES, których jest już ponad 100, mierzony zarówno zwiększeniem obrotów, jak i rozpoznawalności marki, składa się sukces takich sklepów YES, jak ten w Gemini Park Tarnów. Zarówno lokalizacja, jak i poziom zarządzania całym centrum oraz profesjonalna obsługa w samym salonie – wszystko to składa się na bardzo pozytywne opinie naszych Klientów - komentuje Grzegorz Sobierajski, YES.

Najemcy zauważają optymistyczne tendencje sprzedażowe i są zadowoleni z osiąganych wyników:

- Obecnie odnotowujemy wzrost obrotów i mamy nadzieję, że tendencja ta będzie się utrzymywać  -  mówi Eliza Dorosz – Panek,  Rzecznik Prasowy, Rossmann.

Kolporter, który posiada dwa salony prasowe w Gemini Park Tarnów także liczy na wzrost obrotów: Jesteśmy usatysfakcjonowani naszymi wynikami sprzedaży. W Gemini Park Tarnów posiadamy 2 salony prasowe – w związku z ich dobrą lokalizacją liczymy na dalszy wzrost sprzedaży - Grzegorz Maciągowski, Kolporter.

Najemcy działu rozrywki  zauważają wzrost odwiedzalności centrum, który przekłada się na obroty:

- Jestem zadowolony z obecności w Gemini Park w Tarnowie – mówi Paweł Ucherski reprezentujący Ogródek Zabaw Dziecięcych „Fair Play” - Gemini systematycznie kreuje świadomość i zainteresowanie swoją ofertą na rynku. Ta aktywność - imprezy i promocje organizowane w centrum powodują,  że nasze stoiska są znacznie częściej odwiedzane – dodaje Paweł Ucherski.

Na najbliższe tygodnie zaplanowano w Gemini Park Tarnów kolejne otwarcia nowych sklepów. W połowie kwietnia swoją ofertę klientom zaprezentuje Trendy Shop - salon oferujący akcesoria do włosów i biżuterię. W maju, swój blisko 200 metrowy sklep, otworzy debiutująca na polskim rynku rosyjska sieć obuwnicza Kari. Również w maju oferta usługowa centrum wzbogaci się o punkt krawiecki połączony z pasmanterią. W lokalu, pod wspólnym szyldem Krawiectwo.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy z  BOIG Property Consulting oraz  Cushman & Wakefield. Firma GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. jest jednocześnie zarządcą Centrum.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE