Gemini Park Tarnów poszerza ofertę

W marcu br. w Gemini Park Tarnów, centrum należącym do Gemini Holdings, otworzyły się trzy nowe lokale. W najbliższych tygodniach kolejni trzej najemcy zaproszą klientów do swoich nowych salonów. Za komercjalizację Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka z o.o. we współpracy ze spółką BOIG Property Consulting oraz  Cushman & Wakefield.

Trzy nowe lokale otwarte w marcu to: sklep z odzieżą dżinsową Lee Cooper i Pepe Jeans, salon sieci obuwniczej Neeco oraz My Travel - nowatorska sieć biur podróży prowadząca sprzedaż usług turystycznych wielu touroperatorów.

Wspólny salon Lee Coopera i Pepe Jeans,  otwarty w połowie marca,  to pierwsze w Tarnowie miejsce, w którym dostępne są ubrania tych wiodących producentów odzieży dżinsowej. Sklep o powierzchni ponad 60 mkw. jest drugim lokalem firmy Beta Jeans prowadzącej w Gemini Park Tarnów także sklep z odzieżą dżinsową marek Levis i Mustang.

Salon sieci obuwniczej Neeco, otwarty 31 marca, to debiut tej marki w Tarnowie. Oferta sklepu o powierzchni 128 mkw. wzbogaciła szeroką propozycję modową Gemini Park Tarnów.

- Zdecydowałem się na otwarcie salonu w Gemini Park Tarnów, ponieważ jest ono bardzo dobrze oceniane przez klientów. Świetna lokalizacja i zadowoleni najemcy to główne powody, które przeważyły przy podejmowaniu decyzji. Wierzę, że obecność mojej marki w Gemini korzystnie wpłynie na rozwój całej sieci dystrybucji - mówi Adam Łysoń właściciel firmy Neeco.

Od 24 marca klienci Gemini Park Tarnów mogą korzystać z oferty biura podróży My Travel. To pierwsza  w Polsce sieć biur podróży oferujących zintegrowaną sprzedaż oferty turystycznej. W My Travel sprzedawane są wycieczki takich operatorów jak: TUI, Neckermann, Triada, Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours, GTI Travel, Oasis Tours, Alfastar i wielu innych. W ofercie biura znajdą się również bilety lotnicze i autokarowe oraz ubezpieczenie turystyczne.

Na najbliższe tygodnie zaplanowano w Gemini Park Tarnów kolejne otwarcia trzech nowych lokali. W połowie kwietnia swoją ofertę zaprezentuje klientom Trendy Shop - salon oferujący akcesoria do włosów,  biżuterię, kosmetyki oraz artykuły do manicure i pedicure.  Obecnie w Polsce znajduje się 10 butików firmowych tej marki, a do końca tego roku powstanie 10 kolejnych lokalizacji sieci.

W maju, swój blisko 200 metrowy, sklep w Gemini Park Tarnów otworzy debiutująca na polskim rynku rosyjska sieć obuwnicza Kari.

- Ze względu na ekspansję marki na polskim rynku zdecydowaliśmy się otworzyć nasz salon firmowy  w  największej galerii w Tarnowie - Gemini Park Tarnów. Regionalny zasięg, obecność znanych marek oraz popularność obiektu wśród mieszkańców miasta to główne zalety tego centrum –mówi Krzysztof Barański -dyrektor ds. ekspansji Kari.

Również w maju oferta usługowa centrum wzbogaci się o punkt krawiecki połączony z pasmanterią, gdzie będzie można dokonać poprawek oraz przeróbek krawieckich.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE