Marka W. KRUK najemcą Gemini Park Tarnów

Do grona najemców Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów, należącego do spółki Gemini Holding, dołącza marka jubilerska W. KRUK.

Marka W. KRUK istnieje na polskim rynku od 1840 roku, proponując swoim klientom bogaty asortyment eleganckiej biżuterii damskiej i męskiej, obrączek i pierścionków zaręczynowych, jak również szeroki wybór zegarków. Sieć jest m.in. oficjalnym przedstawicielem marki Rolex w Polsce. W. Kruk jest brandem należącym do Vistula Group. Salon, który zostanie otwarty w centrum handlowym Gemini Park, będzie miał powierzchnię 65 mkw.; będzie on również pierwszym lokalem tej sieci w mieście.

– Bardzo nam zależało, aby marka W. Kruk zaistniała na mapie Tarnowa. Wybraliśmy – naszym zdaniem – najlepsze centrum handlowe w mieście. Jednym z czynników, który w znaczący sposób wpłynął na naszą decyzję, jest doskonała lokalizacja obiektu i jego wiodąca pozycja na regionalnym rynku handlowym – mówi Marcin Rydz, Dyrektor ds. Rozwoju i Inwestycji W. KRUK S.A.

Podpisanie umowy z marką W. Kruk oznacza znaczący rozwój tenant mix w segmencie jubilerskim, który już teraz tworzą takie sieci jak YES, Swiss, Sezam czy Apart. Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Po blisko 5 latach istnienia na tarnowskim rynku, obiekt przechodzi rekomercjalizację, która ma na celu stworzenie najsilniejszej modowej oferty w całym regionie, dedykowanej wszystkim grupom wiekowym.

Bogatą ofertę handlową i rozrywkową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.W najbliższym czasie planowane jest podpisanie następnych umów i otwarcia kolejnych sklepów, jak również powstanie kilkusalowego multipleksu kinowego.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE