Nowy dyrektor ds. komercjalizacji w Gemini Holding

Do zespołu Gemini Holding – spółki zajmującej się działalnością deweloperską na rynku nieruchomości komercyjnych, dołączył Daniel Słuchocki, który objął stanowisko dyrektora ds. komercjalizacji.

Daniel Słuchocki to manager z wieloletnim doświadczeniem w sektorze nieruchomości komercyjnych, specjalizujący się w komercjalizacji, formatowaniu i kreowaniu długofalowej strategii komercyjnej dla galerii i centrów handlowych. Jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie; ukończył również studia podyplomowe na kierunku „Zarządzanie nieruchomościami” na krakowskiej Akademii Górniczo-Hutniczej, po których uzyskał licencję zarządcy nieruchomości.

Przez ponad 14 lat doświadczenia zawodowego, Daniel Słuchocki zajmował się m.in. komercjalizacją obiektów handlowych należących do STAR-EUROPA HOLDING, zlokalizowanych w południowej Polsce. Do jego największych sukcesów należy osiągnięcie 100-proc. poziomu wynajmu powierzchni komercyjnej w Galerii Rzeszów.

Do głównych obowiązków nowego pracownika należą m.in. koordynacja i zarządzanie procesami komercjalizacji i rekomercjalizacji dwóch już funkcjonujących obiektów spółki Gemini Holding: Centrum Handlowo-Rozrywkowego Gemini Park Bielsko-Biała oraz Centrum Handlowego Gemini Park Tarnów. We współpracy z agencją doradczą CBRE, Daniel Słuchocki zajmuje się również pozyskiwaniem najemców do nowego projektu – Centrum Handlowego Gemini Park Tychy, którego budowa rozpocznie się już niebawem.

– W pracy zawodowej celem nadrzędnym jest dla mnie budowanie dobrych, profesjonalnych relacji na linii zarządca-najemca. Chciałbym, aby zarówno współpraca z obecnymi najemcami była efektywna i zrównoważona, jak również mam plany pozyskania zupełnie nowych marek, które w znaczący sposób wpłyną na podniesienie jakości oferty handlowej proponowanej przez wszystkie obiekty Gemini Holding – mówi Daniel Słuchocki, dyrektor ds. komercjalizacji Gemini Holding.

Anna Malcharek, Dyrektor Zarządzający Gemini Holding dodaje, że zatrudnienie nowego pracownika ma na celu istotne wzmocnienie zespołu ds. komercjalizacji, które jest niezbędne ze względu na rozpoczynającą się rozbudowę i modernizację tarnowskiego Gemini, jak również zaawansowane działania związane z budową oraz komercjalizacją najnowszej inwestycji spółki w Tychach.

– Daniel to profesjonalista i doświadczony manager, którego wiedzę i kompetencje bardzo wysoko cenimy. Cieszymy się, że mogliśmy przyjąć go do naszego zespołu i mamy nadzieję na wieloletnią, owocną i obustronnie satysfakcjonującą współpracę. Ze względu na dużą konkurencję na coraz bardziej nasyconym rynku handlowym potrzebujemy osoby, która nie tylko wspomoże nas w działaniach dotyczących nowej inwestycji w Tychach, ale będzie również realizować strategię rekomercjalizacji i repozycjonowania już funkcjonujących obiektów Gemini Park. Mamy świadomość, że ze względu na szybko zmieniający się rynek, pozycję i rolę centrów handlowych, cały czas musimy je definiować na nowo – podsumowuje Anna Malcharek.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE