Diverse powiększa lokal i przedłuża umowę z Gemini Park Tarnów

Diverse, znana marka odzieżowa działająca jako koncept multibrandowy przedłużyła umowę najmu w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów, należącym do spółki Gemini Holding. Dodatkowo lokal Diverse zostanie powiększony o ponad 200 mkw.

Diverse to bez wątpienia jedna z wiodących marek odzieżowych na polskim rynku. Od 22 lat wpisuje się w styl ludzi młodych, aktywnych oraz ceniących sobie wygodę. Obecnie funkcjonuje w ponad 200 puntach detalicznych zlokalizowanych na terenie całego kraju. Przedłużenie umowy najmu oraz powiększenie lokalu to dowód na to, że Gemini Park Tarnów to liczący się na rynku partner biznesowy.

– Gemini Park Tarnów jest wiodącym Centrum w regionie ze stabilną pozycją lidera. Biorąc pod uwagę mix najemców, odwiedzalność i jego potencjał podjęliśmy decyzję o przedłużeniu umowy najmu i powiększeniu powierzchni zajmowanego lokalu o kolejne mkw. - mówi Alicja Dąbek Kierownik ds Rozwoju Sieci Sprzedaży marki Diverse.

Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy obiekcie funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych. W bieżącym roku obiekt obchodził 5-lecie swojej działalności na rynku. Gemini Park Tarnów od kilku lat zajmuje wiodącą pozycję wśród lokalnej konkurencji. Jest jednym z najchętniej odwiedzanych, przez mieszkańców Tarnowa i okolic, centrów handlowych. Wraz ze wzrostem odwiedzalności, systematycznie rosną również obroty najemców obiektu.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) we współpracy z BOIG Property Consulting.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE