bi1 w Gemini Park Bielsko Biała

bi1 to nowa marka, która dołączyła do grona najemców Gemini Park Bielsko Biała. Od września klienci centrum handlowego mogą robić zakupy w nowym hipermarkecie, który zastąpił działający wcześniej Real.

bi1 to nowa marka hipermarketów, która weszła na polski rynek. Jest to sieć francuskich sklepów, których właścicielem jest Schiever - międzynarodowa grupa kapitałowa. Schiever  przejął kontrolę nad ośmioma sklepami sieci Real w Polsce od spółki Auchan, która w wyniku decyzji Urzędu Ochrony musiała sprzedać je innemu podmiotowi. bi1 oferuje duży wybór świeżych, wysokiej jakości produktów w przystępnych cenach, a wśród jego dostawców znajdują się również lokalne, polskie firmy. Hipermarket zajmuje w Gemini Park Bielsko Biała 8 tysięcy mkw. powierzchni komercyjnej.

– Po ponad miesiącu od otwarcia w naszym centrum handlowym hipermarketu bi1 możemy stwierdzić, że zmiana operatora spożywczego spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Prowadzona w sposób bardzo intensywny kampania inaugurująca wejście na nasz lokalny rynek nowej marki - bi1 -  spowodowała, że wielu mieszkańców Bielska i okolic było bardzo ciekawych tego, jak nowy sklep będzie wyglądał oraz jaki asortyment będzie posiadać w swojej ofercie. Dlatego bardzo licznie odwiedzali nasze centrum. Liczymy na to, że zainteresowanie jakim na początku klienci Gemini Park Bielsko Biała obdarzyli nowy hipermarket, nie ustanie i przełoży się na wysokie wyniki sprzedażowe osiągane przez naszego nowego najemcę – mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko Biała.

Ponad rok temu w Gemini Park Bielsko-Biała zakończyła się rozbudowa. Dzięki niej powierzchnia obiektu sięga obecnie 40 tys. mkw. GLA, na których swoje miejsce znalazło 120 lokali handlowo-usługowych. Po przeprowadzonych zmianach Gemini Park w Bielsku-Białej jest pierwszym obiektem handlowym w regionie, w pełni dostosowanym do potrzeb całych rodzin z dziećmi. W związku z rozbudową i nowymi możliwościami obiektu, pojawiło się w nim kilkudziesięciu nowych najemców, a wielu z nich otworzyło swoje salony po raz pierwszy w tym regionie lub nawet w Polsce.

Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park Bielsko-Biała znajduje się w południowej części miasta, pomiędzy trzema najważniejszymi arteriami: Partyzantów, Żywiecką i Bora Komorowskiego. Swoim zasięgiem obejmuje nie tylko całe Podbeskidzie, ale i tereny przygraniczne Czech i Słowacji.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE