Douglas przedłuża umowę z Gemini Park Tarnów

Douglas, jedna z najszybciej rozwijająca się sieci perfumerii w Polsce, przedłużyła umowę najmu w Centrum Handlowym Gemini Park Tarnów, należącym do spółki Gemini Holding. Dzięki temu drogeria będzie dalej funkcjonowała w obiekcie przez najbliższe 3 lata.

W perfumerii Douglas w Gemini Park Tarnów można znaleźć marki z całego asortymentu sieci liczącego ponad 20 tys. produktów. Są to produkty luksusowe i popularne pochodzące wyłącznie od autoryzowanych dostawców. Umowa wynajmu lokalu o powierzchni ponad 260 mkw., przedłuży obecność marki w obiekcie do 2018 roku. Za podpisanie umowy odpowiedzialna była spółka BOIG Property Consulting.

– Centrum Gemini Park Tarnów należy obecnie do najciekawszych pod względem oferty obiektów handlowych w Tarnowie, dlatego też zdecydowaliśmy się na przedłużenie umowy. Cenimy sobie również udaną współpracą z zarządcą – mówi Katarzyna Dąbrowska Expansion&Investment Director Douglas Polska.

Perfumeria Douglas wspólnie z takimi znaczącymi markami jak Hebe czy Rossmann zapewniania klientom Gemini Park Tarnów pełną i komplementarną ofertę w segmencie kosmetyczno – drogeryjnym.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy obiekcie funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych. W bieżącym roku obiekt będzie obchodził 5-lecie swojej działalności na rynku. Gemini Park Tarnów od kilku lat zajmuje wiodącą pozycję wśród lokalnej konkurencji. Jest jednym z najchętniej odwiedzanych, przez mieszkańców Tarnowa i okolic, centrów handlowych. Wraz ze wzrostem odwiedzalności, systematycznie rosną również obroty najemców obiektu.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE