Signore i Cyfrowy Polsat na dłużej w Gemini Park Tarnów

W Gemini Park Tarnów – centrum handlowym zarządzanym przez Gemini Holding, trwa rekomercjalizacja po 5 latach funkcjonowania obiektu na rynku. Na dłużej w obiekcie pozostanie salon oferujący usługi telewizji kablowej i satelitarnej – Cyfrowy Polsat, jak również modowa marka męska Signore.

Salon sieci Cyfrowy Polsat funkcjonuje w Gemini Park Tarnów od początku jego istnienia, zajmując powierzchnię 24 mkw. Oferuje klientom bogaty wybór usług i pakietów telewizji cyfrowej, VOD, internetu oraz telefonii. Przedłużona umowa najmu zakłada funkcjonowanie lokalu w obiekcie przez kolejne 5 lat.

– O przedłużeniu naszej umowy na kolejne 5 lat zdecydowały satysfakcjonujące wyniki finansowe i odwiedzalności lokalu Cyfrowego Polsatu. Cenimy sobie harmonijną i profesjonalną współpracę z Dyrekcją obiektu. Wierzymy również, że nasza oferta w znaczący sposób wpisuje się i poszerza tenant mix tarnowskiego Gemini w sektorze usługowym. Mamy nadzieję, że kolejne 5 lat współpracy zapewni nam jeszcze lepsze wyniki, niż do tej pory – mówi Agnieszka Burda, właściciel salonu Cyfrowy Polsat w Gemini Park Tarnów.

W Gemini Park Tarnów na dłużej pozostanie również modowa marka męska Signore, zajmująca lokal o pow. 24 mkw. W ofercie salonu znajduje się bogaty wybór eleganckiej odzieży męskiej: koszul, krawatów, marynarek itp.

Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych.

Ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy obiekcie funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych. W bieżącym roku obiekt będzie obchodził 5-lecie swojej działalności na rynku. Gemini Park Tarnów od kilku lat zajmuje wiodącą pozycję wśród lokalnej konkurencji. Jest jednym z najchętniej odwiedzanych, przez mieszkańców Tarnowa i okolic, centrów handlowych. Wraz ze wzrostem odwiedzalności, systematycznie rosną również obroty najemców obiektu.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE