Kino w Gemini Park Tarnów

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do krakowskiej spółki Gemini Holding, zostanie rozbudowane o kino.

Po prawie 5 latach funkcjonowania na tarnowskim rynku Gemini Park jest wiodącym centrum we wschodniej Małopolsce. Silna rozpoznawalność obiektu oraz rosnąca popularność powoduje, że jest licznie i chętnie odwiedzany przez mieszkańców miasta i regionu. W celu poszerzenia oferty Gemini Park Tarnów, zapadła decyzja o rozbudowie centrum o kilkusalowe kino.

- Przeprowadzone gruntowne analizy rynkowe utwierdziły nas w przekonaniu o zasadności powiększenia centrum o kilkusalowe kino, które będzie zbudowane z wykorzystaniem najnowocześniejszej techniki audiowizualnej, w tym technologii 3D. Do tej pory w Tarnowie funkcjonują tylko dwa kina, a więc nowoczesny multipleks będzie idealnym dopełnieniem oferty rozrywkowej istniejącej w mieście. Dzięki temu będziemy mogli zaoferować mieszkańcom Tarnowa i okolic nową ofertę rozrywki, dotychczas nieobecną w mieście. W przypadku dużego zainteresowania klientów ofertą kina i w konsekwencji potrzebą jego powiększenia, jesteśmy przygotowani na jego rozbudowę nawet do kilkunastu sal – mówi Zbigniew Nowak, Dyrektor Gemini Park Tarnów.

- Bardzo uważnie obserwujemy zachowania klientów i staramy się na bieżąco odpowiadać na zgłaszane przez nich potrzeby. Dlatego, jako pierwsi w regionie, wprowadziliśmy i wprowadzamy na tarnowski rynek pełne formaty sklepów takich sieci jak LPP, Rossmann czy CCC, które są istotne z perspektywy naszych klientów. Podobnie jest z multipleksem, który powstanie w naszym centrum i zapewni mieszkańcom Tarnowa dostęp do najciekawszych premier filmowych - mówi Anna Malcharek, dyrektor zarządzający Gemini Holding.

Gemini Park Tarnów jest drugą inwestycją w portfelu krakowskiego inwestora i dewelopera, spółki Gemini Holding. Obiekt został otwarty w sierpniu 2010 roku i dysponuje 42,5 tys. mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej, na której zlokalizowanych jest blisko 130 sklepów.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE