Matras powiększa lokal w Gemini Park Tarnów

Sieć księgarni Matras powiększa powierzchnię i odświeża koncept swojego lokalu w tarnowskim centrum handlowym Gemini Park, należącym do spółki Gemini Holding. Planowane otwarcie sklepu w nowej formule zaplanowane jest na 10 lipca.

Matras jest jednym z wiodących dystrybutorów książek na polskim rynku, posiadającym ok. 180 sklepów stacjonarnych w 70 miejscowościach w całej Polsce oraz księgarnię internetową matras.pl. W asortymencie sieci znajdują się również filmy, muzyka oraz bogaty wybór artykułów papierniczych. Mając na uwadze rosnącą popularność sklepu sieci Matras w tarnowskim Gemini Park, najemca zdecydował się na powiększenie i relokację lokalu oraz odświeżenie ekspozycji towaru.

– Ze względu na oczekiwania klientów księgarni Matras w  Gemini Park Tarnów, zdecydowaliśmy się na powiększenie jej powierzchni. Dzięki temu będziemy mogli w znaczący sposób poszerzyć naszą ofertę tytułów książkowych oraz artykułów papierniczych. Większa powierzchnia lokalu umożliwi nam również odświeżenie ekspozycji towaru, a także włączenie do dotychczasowej oferty dwóch nowych kategorii – muzyki i filmu. Chcemy, by nasza księgarnia była miejscem, w którym miłośnicy kultury będą mogli znaleźć interesujące dla siebie produkty i mamy nadzieję, że jej nowa odsłona w tarnowskim Gemini Park zyska wielu stałych i zadowolonych klientów – mówi Jolanta Liżewska –Zyzek, Dyrektor Marketingu sieci Matras.

Po blisko 5 latach funkcjonowania na tarnowskim rynku Gemini Park Tarnów zajmuje pozycję regionalnego lidera handlu i jest licznie odwiedzane zarówno przez mieszkańców miasta, jak i jego okolic. Systematycznie wzrastają również obroty jego najemców. Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. Bogatą ofertę handlową obiektu uzupełnia szereg ciekawych wydarzeń dla całej rodziny, organizowanych przy współpracy lokalnych instytucji i podmiotów. Przy tarnowskim Gemini funkcjonuje również pierwsza w Polsce placówka Siemacha Spot, która oferuje dzieciom i młodzieży szereg bezpłatnych zajęć i warsztatów tematycznych, m.in. sportowych, muzycznych, plastycznych i edukacyjnych.

Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) we współpracy z BOIG Property Consulting. Firma GREM Gemini Holding Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa (dawniej: GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o.) jest jednocześnie zarządcą Centrum.

 
© 2011 GREM Gemini Real Estate Management Sp. z o.o. wszelkie prawa zastrzeżone
wykonanie www.y-c.com.pl

 

NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE W POLSCE | WYNAJEM POWIERZCHNI | WYNAJEM POWIERZCHNI W CENTRACH HANDLOWYCH | KOMERCJALIZACJA OBIEKTÓW HANDLOWYCH | PROJECT MANAGEMENT

DEVELOPMENT MANAGEMENT | INVESTMENT CONSULTING | CENTRUM HANDLOWE | CENTRUM HANDLOWO-ROZRYWKOWE | CENTRUM HANDLOWO-USŁUGOWE | INWESTYCJE KOMERCYJNE